Математичко такмичење ''МИСЛИША 2016''

Датум: 10. Mart 2016 19:00 Категорија: Новости

Ово је 11. година ''МИСЛИШЕ''!  И ове године наша школа учествује на математичком такмичењу ''МИСЛИША 2016'' у организацији МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА ''АРХИМЕДЕС''.
Стојанка Коларски, координатор такмичења

Данас у 12 часова почело је такмичење ''МИСЛИША 2016''. На такмичењу учествовали ученици трећег и четвртог разреда:
1. Пејчиновић Сара, трећи разред,
2. Попов Марко, трећи разред,
3. Глишић Анђела, четврти разред,
4. Иљенкаревић Данијел, четврти разред,
5. Линца Андријана, четврти разред,
6. Меза Јована, четврти разред,
7. Петровић Михаило, четврти разред,
8. Попов Зорана, четврти разред,
9. Сармеш Марко, четврти разред,
10. Секулић Нађа, четврти разред,
11. Станковић Катарина, четврти разред и
12. Цуцуљ Урош, четврти разред.
     Ученике за такмичење припремали учитељи: Резач Светлана (lll разред), Барбузан Надица, Андрејић Марија  и Стојанка Коларски (|V разред).
      Желимо им пуно среће успеха на овом такмичењу!
     Обрада листова са одговорима обавиће се у "Архимедесу". О резултатима такмичења,
наградама и похвалама за ученике, признањима за школе, координаторе и чланове радног тима,
те њиховом уручивању, обавестићемо школе најкасније до 10. априла 2016. године, обавештење
о републичком финалу које ће се одржати 17.04.2016. у Београду.

Фотографије са такмичења погледајте у нашој галерији (албум ''МИСЛИША 2016'').

Такмичење спровео радни тим Александра Вајић,  Пејчић Биљана под руководством координатора
Стојанке Коларски.